top of page
Szukaj

Wasze opinie

Witajcie kochani!


Dzisiaj oddaję w Wasze ręce 2 nowości. Jedną z nich jest Forum w którym znajdziecie możliwość zapoznania się z opiniami tych którzy mi zaufali. Pragnę także zachęcić Was do podzielenia się swoimi wrażeniami z samej sesji i tego co zadziało się po niej w Waszym życiu.


Druga nowość to możliwość Waszego poznania się między sobą 💖☺️

Postanowiłem ukazać moją społeczność i wierzcie ze miło mi Was gościć u siebie, czytać Wasze wyważone wypowiedzi, odpowiadać na Wasze wątpliwości i pytania. Pamiętajcie że nie jestem nieomylny, dzielę się jedynie moimi doświadczeniami, które są widziane z mojej perspektywy i ci którzy patrzą z innej zobaczą coś innego. Im więcej tych perspektyw połączymy tym lepszy obraz całości uzyskamy. Z perspektywą jest tak że jeśli ustawimy 12 osób słonia to choć będą patrzeć na to samo opiszą coś innego.


1032 wyświetlenia3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

3 Comments


Betty
Betty
Jun 16, 2021

👋❤❤❤👍😇

Like

Marcin Nycz
Marcin Nycz
Jun 07, 2021

Super Mariusz, że ta strona sieciowa rozwija się. Chyba po raz pierwszy powstaje społeczność ludzi w sieci, którzy są świadomi na dużo wyższym poziomie nich dotychczas. A jestem w temacie już ze 25 lat i widzę, że powstaje całkiem nowa jakość. Ale nie ma przypadków. To jest właśnie TEN czas!

Zarówno to forum, jak i strona twojej przyjaciółki Ani, skupiają ludzi którzy czekali na ten moment, choćby podświadomie, od dawna. Teraz pokażemy prawdziwą siłę naszych dusz. Tak bardzo się cieszę ♥️💛💚💙💜


Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jun 08, 2021
Replying to

to prawda Marcin ☺️ dziękuję za te miłe słowa, ale prawda jest tak że to Wy stanowicie tą społeczność i bardzo się cieszę gdy czytam rozmowy na poziomie. Czuję się odpowiedzialny za swoje słowa choć czasem się wymsknie coś "ostrego" 😁

Like
bottom of page