top of page
Szukaj

LGBT 🏳️‍🌈 - tego ci nikt nie powie

LGBT to nie ludzie.

LGBT to organizacja.

Nie mow mi że jesteś Elgiebetczykiem czy jakoś tak.

Szanuję twoją inność.

LGBT to organizacja, ktorej celem jest pogłębianie zaburzenia tożsamości seksualnej.

A czemu to robią?


Bo w przyszłości będzie im o wiele łatwiej rządzić ludźmi zaburzonymi, nie wiedzącymi kim są tak na prawdę.

 
 
 

Komentarze


​© 2020 by Engel und Iarius.

Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Ikona
bottom of page