LGBT 🏳️🌈 - tego ci nikt nie powie
- Iarius Nate

- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
LGBT to nie ludzie.
LGBT to organizacja.
Nie mow mi że jesteś Elgiebetczykiem czy jakoś tak.
Szanuję twoją inność.
LGBT to organizacja, ktorej celem jest pogłębianie zaburzenia tożsamości seksualnej.
A czemu to robią?
Bo w przyszłości będzie im o wiele łatwiej rządzić ludźmi zaburzonymi, nie wiedzącymi kim są tak na prawdę.




Komentarze