Dlaczego jestem gejem, dlaczego jestem lesbijką...
- Iarius Nate

- 3 dni temu
- 1 minut(y) czytania
Na początek dodam że to nie jest film przeciwko komukowliek nie heteronormatywnemu. Znam kilka osób homoseksualnych i bardzo je szanuję.
Jednak rozgraniczyć trzeba czujeś potrzeby seksualne a ruch ktory wykorzystuję tą swoistą "słabość". W wielkim skrócie -
Jeśli jako dusza przez ostatnie 20 wcieleń doświadczałeś życia w kobiecej polaryzacji i na to wcielenie postanowiłeś doświadczyć bycie mężczyzną to masz w duszy wspomnienia o tym że zawsze kochałeś mężczyzn i to potrafisz najlepiej...
Dokładnie analogicznie sprawa ma się z lesbijkami. To nie przypadłość ani choroba do leczenia, tylko naturalna kolej rzeczy.


Komentarze