top of page
Szukaj

Dlaczego jestem gejem, dlaczego jestem lesbijką...

Na początek dodam że to nie jest film przeciwko komukowliek nie heteronormatywnemu. Znam kilka osób homoseksualnych i bardzo je szanuję.


Jednak rozgraniczyć trzeba czujeś potrzeby seksualne a ruch ktory wykorzystuję tą swoistą "słabość". W wielkim skrócie -


Jeśli jako dusza przez ostatnie 20 wcieleń doświadczałeś życia w kobiecej polaryzacji i na to wcielenie postanowiłeś doświadczyć bycie mężczyzną to masz w duszy wspomnienia o tym że zawsze kochałeś mężczyzn i to potrafisz najlepiej...

Dokładnie analogicznie sprawa ma się z lesbijkami. To nie przypadłość ani choroba do leczenia, tylko naturalna kolej rzeczy.


 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


​© 2020 by Engel und Iarius.

Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Ikona
bottom of page