top of page
Szukaj

Uwalnianie, oczyszczanie aury...

Zaktualizowano: 19 kwi 2021

Oczyszczanie energetyczne polega na uwalnianiu naszego pola energetycznego (aury)

z podczepów. Oczyszczenie z negatywnych powiązań i wszelkich zanieczyszczeń. Odblokowanie przepływu energii doda nam sił, poprawi nam się samopoczucie i zaczniemy podnosić wibracje.

Sesja - omawiamy wszelkie problemy i cały proces oczyszczający. Po sesji w zależności od danego zanieczyszczenia długotrwały efekt przychodzi po obustronnej pracy . Efekty widać już w przeciągu 24h

Po całym zabiegu możesz liczyć na nasze wsparcie


Działamy zawsze w duecie.

Iarius - To imię znaczy uwolnienie, odkupienie. Pochodzenie Elkuliańskie. Kryształowy rycerz, który z dużą łatwością porusza się zarówno po świecie astralnym jak i eterycznym. Oczyszcza też ciało astralne z wszelkich blizn, ran i manifestacji chorób w ciele fizycznym. Czysta aura działa lecząco na wszystkie choroby w ciele.

Engel Universum - Czyste Światło - Córka Boga. Moje ziemskie imię to Sandra, zostałam zesłana na Ziemię by pomagać ludziom pokonywać wszelkie zło, tworzyć piękno oraz napełniać każde istnienie Boską Miłością i Boską Doskonałością daną mi od Stwórcy.

Jako terapeutka pracuje z najwyższą częstotliwością istnienia - Czystym Światłem -

z poziomu Źródła Wszystkiego Co Jest - Uniwersum - Źródła Życia, które jest najpotężniejsza i najczystszą energią m.in. oczyszczająca, uzdrawiającą i harmonizującą we wszystkich aspektach i na wszystkich poziomach życia.


Nasza współpraca ma na celu Wasze bezpieczeństwo, ponieważ większość problemów z jakimi do nas przychodzicie często ma swój początek w wizytach u różnych ezoteryków którzy świadomie lub nieświadomie pozostawiają Wam takich “pasażerów na gapę”.
1534 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

Kommentit


bottom of page