top of page
Szukaj

Nowa forma przekazu


Witajcie kochani. Trochę ostatnio niedomagam zdrowotnie i jak wiecie w takim stanie nie pracuję energetycznie. Jednak po ostatnich zdarzeniach na FB dotarło do mnie że zostawieni jesteście samym sobie i Wasze poszukiwania kierują Was w objęcia tych którzy otrzymują informacje z różnych „źródeł”i „stwórców”.


Na pewnej grupie, która jest kolejną „sektą” zostałem zbanowany za to że ośmieliłem się mieć inne (własne) zdanie, a przecież u Ezo-Guru nie wolno samodzielnie myśleć ani tym bardziej mieć innego zdania niż Guru… Trochę to wymusza pytanie o wyzbycie się oceniania, ale niech będzie to pytanie retoryczne.


Pod wpływem tych i wcześniejszych zdarzeń postanowiłem że przekażę Wam garść prostych informacji i porad jak usamodzielnić się i uniezależnić w tym świecie pełnym manipulacji i zwiedzenia.


Oddaję w Wasze ręce nową formę przekazu (jak dla mnie), które będę publikował tutaj i na kanale na Telegramie. Nad YT się zastanawiam bo będą to raczej tematy które nie są wygodne a nie chcę mieć takich kajdan że muszę się zastanawiać czy coś mogę powiedzieć czy nie.
1029 wyświetleń37 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

37 Comments


Super pomysl! Z cierpliwoscia bede czekac na filmiki. Zycze SZYBKIE powrotu do balansu! 💛🧡❤️

Like

anna klosowiak
anna klosowiak
Mar 31, 2022

Świetny pomysł. Dziękuję, że dla nas jesteś.

Like

Anna C
Anna C
Mar 30, 2022

Super pomysł!

Like

Wioletta Dziedzina
Wioletta Dziedzina
Mar 30, 2022

Mnie też się bardzo pomysł podoba! 😊 Podobnie, jak inni - staram się odcinać zewnętrzne źródła informacji. Chcę pozostać u boku paru osób, którym ufam. Grupa Ciebie Mariusz potrzebuje, dlatego zadbaj o siebie, swoje zdrowie i wróć do nas na spokojnie 😚

Jeżeli chodzi o tematy na nagrania.. Mam sporo pytań, wynikających może z zainteresowań i luk w wiedzy: Jak wyglądała Twoja droga do "przebudzenia"?

Jakie były dla Ciebie największe trudności na tej drodze?

Co/kto Tobie na tej drodze pomagało?

Pytanie z telegramu: Czym jest Źródło?

Energetyczne BHP: Jak zarządzać swoją energią, jak ją zabezpieczać, czego nie robić (np. posyłanie jej innym). Posyłanie energii a intencji - o różnicach.

Semi (odrodzona) a Semjase Evolet – czy ktoś tu nie ma dobrych…


Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Mar 19, 2023
Replying to

Pierwsza cześć była napisana w oparciu o przekazy Semi Semjase Evolet dostępne na jej blogu oraz konsultowane z nią w wielu prywatnych rozmowach. 2 pozostałe części „dyktował stwórca”. Jaki? Trudno mi powiedzieć. Jeżeli cokolwiek przechodzi z książek na czytelnika to dlatego że uznał in wyższość tej wiedzy nad swoją lub brakiem swojej. Owe uznanie oznacza przejęcie nad nim kontroli.

Like

aalidea kamila
aalidea kamila
Mar 30, 2022

Super pomysl

Like
bottom of page