top of page
Szukaj

Nowa forma przekazu

#obalamymity #video


Witajcie kochani. Trochę ostatnio niedomagam zdrowotnie i jak wiecie w takim stanie nie pracuję energetycznie. Jednak po ostatnich zdarzeniach na FB dotarło do mnie że zostawieni jesteście samym sobie i Wasze poszukiwania kierują Was w objęcia tych którzy otrzymują informacje z różnych „źródeł”i „stwórców”.


Na pewnej grupie, która jest kolejną „sektą” zostałem zbanowany za to że ośmieliłem się mieć inne (własne) zdanie, a przecież u Ezo-Guru nie wolno samodzielnie myśleć ani tym bardziej mieć innego zdania niż Guru… Trochę to wymusza pytanie o wyzbycie się oceniania, ale niech będzie to pytanie retoryczne.


Pod wpływem tych i wcześniejszych zdarzeń postanowiłem że przekażę Wam garść prostych informacji i porad jak usamodzielnić się i uniezależnić w tym świecie pełnym manipulacji i zwiedzenia.


Oddaję w Wasze ręce nową formę przekazu (jak dla mnie), które będę publikował tutaj i na kanale na Telegramie. Nad YT się zastanawiam bo będą to raczej tematy które nie są wygodne a nie chcę mieć takich kajdan że muszę się zastanawiać czy coś mogę powiedzieć czy nie.
1021 wyświetleń37 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Tym razem dłuższa rozprawka i bez ogródek o tym czym jest (i nie jest) 5D oraz o tym jak jesteście kodowani fałszywym światłem. Jeżeli pragniesz się dowiedzieć więcej o swojej prawdziwej istocie i prz

bottom of page