top of page
Szukaj

Przykładowa sesja z przykładową Aśką


Postanowiłem pokazać Wam na czym polega Sesja z 💎.

Ci z Was, którzy już byli na sesji u mnie ci wiedzą jak ona wygląda i dlaczego tak wygląda. Jednakże post skierowany jest do tych którzy się wahają lub rozważają taką możliwość.


Początkowo sesja wydaje się błądzeniem, jednak w jej trakcie wszystko się łączy w spójną całość. Dzieje się tak dlatego że wszystko co widzimy jest alegorią i nie należy brać dosłownie wszelkich wizji, wglądów, odczuć itd. Gdy z czymś się spotykam pierwszy raz w widzeniu zawsze uczę się tego symbolu konfrontując go z odczytywanym i jego rzeczywistością. W tan sposób następnym razem podświadomość wyzwala we mnie ten symbol i wiem już co znaczy.


Rozwój duchowy to nic innego jak kroczenie własną ścieżką i wchodzenie w doświadczenia. Tylko tak dusza się uczy. Nie można się rozwoju duchowego nauczyć z teorii a już na pewno nie z książek.
Jeśli chcesz abym i Tobie pomógł poskładać się używając tylko Twojej mocy zarezerwuj spotkanie
759 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

3 commentaires


Chciałbym zobaczyć na czym to polega, lecz film jaki tutaj został wrzucony nie chce mi się załadować na stronie. Próbuje od dwóch dni, lecz wygląda na to, że to jakiś błąd na stronie 🤷

J'aime

Słuchając sesji czułam coś bardzo dziwnego powstał we mnie mocny wewnętrzny smutek poleciały mi łzy. Nie wiem co to może oznaczać ale jest we mnie teraz dużo tęsknoty. Super sesja. Dziękuję za możliwość odsłuchania jej.

J'aime
Iarius Nate
Iarius Nate
28 févr. 2023
En réponse à

Możliwe że jesteś z nami spokrewniona 💎

J'aime
bottom of page