top of page
Szukaj

Przykładowa sesja z przykładową Aśką

#uwalnianie #oczyszczanie #sesja


Postanowiłem pokazać Wam na czym polega Sesja z 💎.

Ci z Was, którzy już byli na sesji u mnie ci wiedzą jak ona wygląda i dlaczego tak wygląda. Jednakże post skierowany jest do tych którzy się wahają lub rozważają taką możliwość.


Początkowo sesja wydaje się błądzeniem, jednak w jej trakcie wszystko się łączy w spójną całość. Dzieje się tak dlatego że wszystko co widzimy jest alegorią i nie należy brać dosłownie wszelkich wizji, wglądów, odczuć itd. Gdy z czymś się spotykam pierwszy raz w widzeniu zawsze uczę się tego symbolu konfrontując go z odczytywanym i jego rzeczywistością. W tan sposób następnym razem podświadomość wyzwala we mnie ten symbol i wiem już co znaczy.


Rozwój duchowy to nic innego jak kroczenie własną ścieżką i wchodzenie w doświadczenia. Tylko tak dusza się uczy. Nie można się rozwoju duchowego nauczyć z teorii a już na pewno nie z książek.
Jeśli chcesz abym i Tobie pomógł poskładać się używając tylko Twojej mocy zarezerwuj spotkanie
633 wyświetlenia2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Tym razem dłuższa rozprawka i bez ogródek o tym czym jest (i nie jest) 5D oraz o tym jak jesteście kodowani fałszywym światłem. Jeżeli pragniesz się dowiedzieć więcej o swojej prawdziwej istocie i prz

bottom of page