top of page
Szukaj

Podstawowe rozświetlanie


Wielu z Was zastanawia się jak zacząć bezpiecznie medytować lub oczyszczać się.

Pokażę Wam metodę którą stosuję na sobie i u mnie działa. Nie od razu i nie u każdego, ale to dlatego że o wiele łatwiej jest nauczyć się czegoś od nowa niż zmieniać nawyki i przekonania.


Metoda opracowana w oparciu o Twoje wewnętrzne światło i jak ją opanujesz to wierz mi że nie potrzebujesz żadnego "promienia", "lasera" i innego źródła energii, którego pochodzenia tak na prawdę nie znasz i nie jesteś wstanie zrewidować co ono Ci robi.


Tą metodą nie uzależniasz się od jakichś technik, żadnych obcych technologii ani paktów.

Rób to po swojemu gdy złapiesz o co chodzi, oddech połącz z wizualizacją swojego centralnego światła a zobaczysz że będziesz niedługo wstanie będąc w galerii i na imprezie sobie szybko pomóc.Bo im coś jest prostsze tym lepiej działa, a im bardziej ro skomplikujemy tym bardziej oddalamy się od sensu... 💎
2703 wyświetlenia5 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

5 commentaires


Czuję ogromną wdzięczność i radość za to nagranie, Mariusz. Bałam się, że już nie zobaczę swojego światła, ciężko mi było wrócić do siebie, a dziś rozbłysło ono tak silnie, że wzruszenie i szczęście mnie przepełniło 💚

J'aime

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie, które mi się teraz nasunęło. Są przypadki, że czyjaś dusza jest porwana, ukradziona... Czy taka osoba może wpodczas tej medytacji przywołać ją z powrotem czy po prostu nie ma się światła wewnętrznego w sobie tylko ciemność. Więc taka osoba się nie rozświetli?

J'aime
Iarius Nate
Iarius Nate
07 févr. 2023
En réponse à

tak są takie przypadki, ale są one wynikiem ściśle zaplanowanych działań wobec takiej osoby i robi się tak wobec kluczowych ludzi z pierwszych stron YT i FB którzy swoją mądrością są zagrożeniem wobec planów Galaktycznej Federacji. Taka osoba sama sobie nie potrafi pomóc (choć mogłaby) bo sama jest przekonana najczęściej że jest wszystko tak jak ma być.

J'aime

Bardzo dziękuję za piękną medytację. Czy metoda ta działa również na promieniowanie 5G i inne szkodliwe fale? Czy jest to głównie ochrona przed podczepami?

J'aime
Iarius Nate
Iarius Nate
07 févr. 2023
En réponse à

Proszę bardzo. Jeśli się dojdzie do wprawy i porozumienia ze swoimi ciałami eterycznymi to tak, zadziała to również na technologie 5G które opierają się na bardzo wysokich częstotliwościach. Wspomniana wprawa wprawa będzie owocować tym że za każdym razem będziesz emitować coraz silniejsze pole elektromagnetyczne a intencja wyślę właściwą częstotliwość o ujemnej polaryzacji co w konsekwencji zniesie fale nadawane z nadajników 5G. Wcale nie musimy znać tej matematyki technologicznej i wiedzieć dokładnie jakie częstotliwości potrzebujemy wytwarzać, o wiele ważniejsza jest praktyka wprawianie siebie w ten stan kiedy pole serca wytwarza silne pole elektromagnetyczne.

J'aime
bottom of page