top of page
Szukaj

Oto dałem wam moc

Zaktualizowano: 19 kwi 2021

...abyście deptali po wężach i skorpionach i po wszelkiej potędze nieprzyjacielskiej, a nic wam nie zaszkodzi
Po unicestwieniu negatywnych energii następuje proces gojenia, inaczej osoba nie będzie mogła dojść do równowagi. Tutaj ważne jest zachowanie uzdrawiającego. Nie jest to łatwy czas, będzie występowała dwoistość, ale w miarę czasu negatywne energie muszą puścić raz na zawsze. Są sprawy, które mogą przeciągnąć się na wiele lat. Nie wolno rezygnować tylko uruchomić nowe zasoby pozytywnej energii i walczyć o takiego człowieka. Tutaj kluczem jest miłosierdzie, poziom współczucia i pomoże zbiorowa świadomość wielu ludzi (wspólna modlitwa). Są także inne środki, wybory, należy próbować wszystkiego.

Od osób uwolnionych możemy domagać się przebaczenia, aby zmienili swoją przeszłość i nie czuli się ofiarami, nie szukali odwetu. Możemy im pomóc uświadomić sobie, że Bóg ich kocha, a to co ich trzyma w pułapce nie pochodzi od Niego, a ich sprawa nie jest beznadziejna.

W człowieku opętanym kiedy dochodzi do uzdrowienia pojawia się pusta przestrzeń; stare lęki i inne negatywne czynniki opuszczają ciało, umysł już nie trzyma nad tą osobą kontroli, następuje uwolnienie ... najlepiej to widać podczas egzorcyzmów.

Engel Universum


462 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page