top of page
Szukaj

Ostrzeżenie

#nowarasa #szczepimysie


Mariusz, czy mógłbyś opowiedzieć o szczepionkach? Jaki jest ich cel? Po co chcą nas wszystkich zaszczepić?

Szczepionki, to temat trudny dla wielu osób. Nasi bliscy są poddawani testom ludzkości – stracić ją, czy pozostawić za wszelką cenę? Nie jest ważne, kto je wymyślił, ważne jest, że nie działają. Poza tym, dopiero dziś światło dzienne ujrzał prawdziwy cel ogólnoświatowych szczepień.

W encyklopedycznym skrócie – szczepionki powodują powstanie zupełnie nowej rasy, która będzie ewoluować w rasę, którą potocznie dziś nazywamy „Szarakami”. To pogardliwa nazwa, której bardzo nie lubię, ale którą nazywa się ludzi zmanipulowanych przez swoich panów. To rasa, o której się mówi, że jest pozbawiona duszy. Stworzeni przez rasę Reptilian na własne potrzeby, utknęli w 4. gęstości, choć mają umiejętność technologicznego powrotu do 3. gęstości. Nazywani są często przez ludzi demonami.

Całość zaczęła się wyjaśniać, kiedy w zeszłym roku zacząłem robić sesje dziewczynie, której rodzina od czterech pokoleń była porywana do badań przez Szarych na potrzeby badań nad DNA ciał ludzkich. Pobierano próbki jej dziadkowi, tacie, jej i jej dzieciom. Przy okazji tych spotkań zobaczyłem, jak przebiega to badanie. Jest ono bardzo humanitarne, nawet bardziej, niż operacje chirurgiczne wykonywane tu, na Ziemi. To nie są brutalne badania – Szarzy nie pastwią się na ludziach – nic takiego nie ma miejsca.

Jaka jest przyczyna tych badań?

Przy jednej z ostatnich wizyt, w trakcie której moja klientka postanowiła odebrać część swojego ciała energetycznego, na którym wykonywane były badania, został jej ujawniony cel tych badań. Celem tym było opracowanie rozwiązania, które pozwoliłoby scalić duszę z ciałem. To nie jest możliwe. Stwórca przez miliony lat nie dał nam żadnego rozwiązania, które pozwoliłoby na cofnięcie procesu oderwania duszy od ciała. Zostało zorganizowane spotkanie z Architektami tego Wszechświata, którzy przekazali informację Szarym, że jedyne co mogą zrobić, to uciec z kolektywu, który nie jest przyłączony do Stwórcy. Miejscem docelowym powinien być kolektyw, który jest przyłączony do Stwórcy. To przepięcie jest jedynym sposobem, by móc dalej się rozwijać i ewoluować.

Co ważne – badania były wykonywane przy jej pozwoleniu, to był jej wkład w wyzwolenie tej rasy. I tu pojawia się historia z COVID-19. Niestety, szczepionki zawierają modyfikacje RNA, która otwiera kod DNA. Zawierają również nanotechnologię, która dzięki otwarciu kodu DNA wszczepia się w nasz, ludzki kod. Całość powoduje takie modyfikacje w energetyce ciała, że odrzuca duszę. I to jest proces nieodwracalny, bowiem dzięki temu w tym kręgu czasowym powstaje ta nowa rasa.

W poprzednim kręgu czasowym Szaraki powstały na skutek wojny nuklearnej, której skutki popromienne spowodowały powstanie tej rasy. W tym kręgu czasowym nie było pozwolenia na wojnę. Dlatego pojawiły się szczepionki, które powodują hybrydyzację ludzi. Oznacza to, że każdy kto przyjmuje szczepionkę pozbywa się duszy za życia. Mamy do czynienia z zaprzeczeniem człowieczeństwa. W tym przypadku nie potrafię pomóc. Choć wiem, jak przywrócić i poskładać duszę z różnych zakątków Wszechświata, to tu jestem bezradny… Ciało odrzuca duszę nie z własnej woli, ale dlatego, że jest zmodyfikowane.

Jak wygląda człowiek po przyjęciu szczepionki?

Bez względu na to, czy szczepionka jest jedno- czy dwuetapowa – robi takie same spustoszenie w ciele astralnym - widziałem tylko przód i głowę ciała astralnego. Cały tył był rozerwany, w zasadzie wyglądał jak puszka. Ciało astralne było otwarte, nie było ciała eterycznego, które trzyma duszę w środku, a w tym miejscu była czarna chmura. Natomiast dusza była zupełnie na zewnątrz. Należy wyjaśnić, że dusza to boska iskierka, którą posiadają wszystkie żywe istoty, z wyjątkiem klonów i ludzi zaszczepionych. Klonów też się nie da zrobić w taki sposób, by przyjęły duszę. Są sztucznym tworem.

Przyjęcie szczepionki to zrobienie z żywego człowieka klona za życia i pozbawienie go możliwości posiadania duszy. Ciało energetyczne zostaje przyjęte przez obcą istotę i przyłączone do roju. Dokładnie tak jak miało miejsce to z Szarymi, którzy dziś żyją w tzw. duszy kolektywnej. Mają wspólną inteligencję, wspólną wiedzę, ale nie mają wolnej woli.

Mariusz, co dzieje się z taką duszą, która opuściła ciało?

Co się dzieje z tą duszą? Moja mama znalazła taka duszę zbłąkaną, która się ukryła w skale dryfującej w Kosmosie. Ja zastałem taką duszę zupełnie poza ciałem, nieokrytą niczym, dla której nie mogłem nawet stworzyć awatara, który mógłby ją ochronić. Nie mogłem wezwać nawet żadnych Aniołów, które by tę duszę odprowadziły, bo też człowiek natychmiast by umarł.

A co dzieje się z ciałem? I energetycznym i fizycznym?

Ciało energetyczne wraz z ciałem fizycznym zostają przyjęte przez obcy byt.

Jakie to byty?

To są postacie podobne do Szarych, mają migdałkowe oczy i większe głowy, ale w przeciwieństwie do Szarych mają podział na płcie – energie męskie lub żeńskie. Niepożądany odczyn poszczepienny – to moment modyfikacji ciała, w którym dusza opuszcza ciało. Dlatego ludzie czują się słabi, mają nudności, duszności.

Dlaczego nie możemy w to ingerować?

Nie możemy w to ingerować, bo wszystko odbywa się za wolną wolą ludzi. Inną sprawą jest, że zostali zmanipulowani do tej decyzji, ale jest to ich decyzja. Nie możemy się wtrącać, bo zachwiejemy powstaniem tej nowej rasy.

Co się dzieje Mariusz z duszami?

Nie wiem tego, ja znalazłem dryfującą luźno w przestrzeni, mama w skale, jak już mówiłem.

Mariusz ile czasu mają ludzie zaszczepieni?

Około dwóch lat. Potem zaczną umierać.

Czy jest możliwy powrót duszy do ciała eterycznego i naprawienie ciała astralnego?

Nie. Dziś jeszcze nie.

Mariusz, jeśli zaszczepieni ludzie zaczną umierać, to czy oznacza to, że próba hybrydyzacji ludzi i znalezienia nowej planety dla Szarych, a tak naprawdę ratunku dla nich – jest nietrafiona?

Nietrafiona? Przecież będą mieli połowę populacji ziemi dusz przechwyconych do swojego kolektywu.


To jest walka o nasze dusze.


Wywiad przeprowadzony w dniu 18.05.2021r.

Pytała - Aleksandra

26 717 wyświetleń57 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Tym razem dłuższa rozprawka i bez ogródek o tym czym jest (i nie jest) 5D oraz o tym jak jesteście kodowani fałszywym światłem. Jeżeli pragniesz się dowiedzieć więcej o swojej prawdziwej istocie i prz

bottom of page