top of page
Szukaj

Ostrożnie wracam... 💎


Moi najdrożsi.

Pragnę Wam oznajmić że przeszedłem przez kolejne ucho igielne.

Udało mi się rozpoznać i oddzielić to co było moje, autentyczne i piękne od tego co było mi dane, fałszywe i ograniczające.

Idzie nowe 💖

Obdarłem z kolejnych iluzji wszystko co robiłem. Robiłem to z najlepszą intencją i wiem że skutecznie. Sesje będą miały taką samą formę. Ci którym już zrobiłem pierwsze sesje zapewne zauważyli jak wiele informacji teraz spływa.

Skład Anioły i Kryształy niebawem się powiększy. Nie, nie dziecko 😆. Dojdą z czasem istoty które poprowadzą, Was przez arkana miłości do samej siebie, odczyty numerologiczne, które przyniosą wiele precyzyjnych informacji o które mnie prosicie i poszerzymy działania o sesje hipnotyczne. To wszystko jest w procesie, ale się zaczęło i zaistnieje w tej przestrzeni dla Was ☺️.


Do listy miast w jakich planuję się pojawić dołączyły Warszawa i Starachowice 💪🏻.


Tym samym pragnę Wam podziękować za każde słowo wsparcia i zrozumienie dla mnie w tej trudnej sytuacji oraz za cierpliwość. Szczególne słowa podziękowania należą się w stronę Sandry która w hipnozie przeprowadziła mnie przez procesu uwalniające i dające wiele istotnych odpowiedzi.


W najbliższym czasie będę się z Wami kontaktował aby ustalić nowe terminy zaległych sesji.

Można również samodzielnie dokonywać rezerwacji w Book OnLine


W nadziei na rychłe spotkania

Iarius Nate 💎
937 wyświetleń24 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

24 Comments


Tomasz Bałdan
Tomasz Bałdan
Jan 28, 2022

Witam!!! Coraz bliżej mnie 😉. Może kiedyś doczekam się 🤪. Ale szybciej chyba będzie telefonicznie choć zawsze wolę na żywo . Pozdrawiam i zdrówka życzę . Zdrowie jest najważniejsze.

Like

Cudownie!!! ❤Jak się cieszę !!!! Coś mi mnie cały czas pchało aby napisać do Ciebie.....codziennie się zbierałam.....I ciągle coś. Wiedziałam że wyjdziesz z tego......bo dużo istot Cie wspiera....jak Anioły Słoneczne 😉 Jesteś silny❤ Mam kilka pytań i propozycji w związku ze spotkaniami w terenie. Zadzwonię może ale najpierw napisze to dasz znać kiedy masz chwilę 🙂. Czuje ze będzie się dziać i już się cieszę 😁 Ślę dużo świetlistej miłości ❤🥰

Like
Replying to

Do uslyszenia🙂 Spokojnej nocy❤

Like

Monika Lipinska
Monika Lipinska
Jan 25, 2022

Wspaniałe wieści. Czekam z niecierpliwością. Wysłałam SMS.

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jan 25, 2022
Replying to

Wszystko masz na @ 😉

Like

Witaj bratnia istoto jestem z tobą cały czas i wspaniale że wróciłeś , nie lękałem się że sobie nie poradzisz ja to czułem i wiedziałem że dasz radę , jestem tu i teraz . Namaste z serca do serca

Like
Replying to

szkoda że nie będzie cię w niedziele 5.02/6.02 ,bo akurat mam wolne a poniedziałek 7.02 pracuję 😥

Like

Cieszę się niezmiernie :) Mariusz, jak teraz zarezerwować spotkanie online z Tobą? Bo widzę 3 sekcje: Bydgoszcz, Poznań i Inne lokalizacje...

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jan 25, 2022
Replying to

trzeba trafić na "Inne lokalizacje" i tam wybrać. https://www.iarius.com/book-online?category=OTHER_LOCATIONS

Like
bottom of page