top of page
Szukaj

Ostrożnie wracam... 💎

#nowesiły #idzienowe


Moi najdrożsi.

Pragnę Wam oznajmić że przeszedłem przez kolejne ucho igielne.

Udało mi się rozpoznać i oddzielić to co było moje, autentyczne i piękne od tego co było mi dane, fałszywe i ograniczające.

Idzie nowe 💖

Obdarłem z kolejnych iluzji wszystko co robiłem. Robiłem to z najlepszą intencją i wiem że skutecznie. Sesje będą miały taką samą formę. Ci którym już zrobiłem pierwsze sesje zapewne zauważyli jak wiele informacji teraz spływa.

Skład Anioły i Kryształy niebawem się powiększy. Nie, nie dziecko 😆. Dojdą z czasem istoty które poprowadzą, Was przez arkana miłości do samej siebie, odczyty numerologiczne, które przyniosą wiele precyzyjnych informacji o które mnie prosicie i poszerzymy działania o sesje hipnotyczne. To wszystko jest w procesie, ale się zaczęło i zaistnieje w tej przestrzeni dla Was ☺️.


Do listy miast w jakich planuję się pojawić dołączyły Warszawa i Starachowice 💪🏻.


Tym samym pragnę Wam podziękować za każde słowo wsparcia i zrozumienie dla mnie w tej trudnej sytuacji oraz za cierpliwość. Szczególne słowa podziękowania należą się w stronę Sandry która w hipnozie przeprowadziła mnie przez procesu uwalniające i dające wiele istotnych odpowiedzi.


W najbliższym czasie będę się z Wami kontaktował aby ustalić nowe terminy zaległych sesji.

Można również samodzielnie dokonywać rezerwacji w Book OnLine


W nadziei na rychłe spotkania

Iarius Nate 💎
927 wyświetleń24 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Tym razem dłuższa rozprawka i bez ogródek o tym czym jest (i nie jest) 5D oraz o tym jak jesteście kodowani fałszywym światłem. Jeżeli pragniesz się dowiedzieć więcej o swojej prawdziwej istocie i prz

bottom of page