top of page
Szukaj

Mowa nienawiści


Witajcie najdrożsi. Ta przestrzeń nie jest raczej przeznaczona na politykowanie, ale tu nie o politykę chodzi tylko ujawnienie kto chce tak bardzo wymazać Słowian z map.

Pozwoliłem sobie dzisiaj zacytować pewien wpis Bacy który to dobrze opisuje jednak słowa te zostały uznane za mowę nienawiści. Czyli jak wszyscy jednym zdaniem piszą "Putin zawiśniesz" nie jest to mowa nienawiści, ale jak ktoś napisał kto chce zniszczyć wszystkich Słowian to już jest nienawiść.


Moim dziełem jest podnoszenie świadomości (w taki czy inny sposób) bo to jedyny sposób na wyjście z hierarchiczności i obudzenie w sobie boskiej mocy. Zatem kochani wyjątkowo na moich łamach Baca (pozdrawiam Cię serdecznie kolego)


Owoce Putina. Po Owocach Ich Poznacie.


"Miliarder izraelski i oligarcha żydowsko cypryjski Igor Kołomojski, jest/był właścicielem telewizji One Plus One, gdzie zaprezentował program zatytułowany Sługa Ludu, w którym aktor Zelenski zagrał prezydenta. Następnie, pochodząca z banderowskiej rodziny Victoria Nuland – jakaś sekretarz u Pedo Joe Bidena – wpompowała w Majdan 5 miliardów amerykańskich dolarów, żeby obalić legalny rząd na Ukrainie. I wtedy Zelenski nagle z komika stał się „prawdziwym” prezydentem. A teraz jest skorumpowanym żydowskim miliarderem i bardzo dobrym przyjacielem Pedo Huntera Bidena, syna amerykańskiego prezydenta. Obydwaj są finansowani przez tego samego żydowskiego oligarchę Kolomojskiego. Obydwaj są narkomanami. Obydwaj są umoczeni po same uszy w biolaby z bronią biologiczną, handel dziećmi, handel narkotykami i handel organami.

Putin to kompleksowo w ONZ opowiedział a na Ukrainie skasował. I zapobiegł swoją operacją specjalną zaplanowanemu na 8 marca 2022 roku atakowi bronią biologiczną. Udaremnił atak bronią etniczną mającą zlikwidować całkowicie Słowian. Jego operacja uratowała niezliczoną ilość istnień.

A teraz konsekwentnie denazyfikuje z neonazistów cały teren byłej Ukrainy. Ubija ich jak wściekłe psy.

Psy w niebogłosy skowyczą.

To są fakty.

Kolejne fakty to te, że cały obnażony Zachód jest przerażony. CAŁY. A za Putinem już się tworzy koalicja antysatanistyczna – tylko dzięki jego działaniom.

Wy w ogole nie wyczuwacie wiatru jaki wieje, bo nie macie za grosz intuicji. A tymczasem idzie prawdziwa burza ze wschodu. Taka dobra burza, która oczyszcza zatęchłe powietrze.

Tyle zrobił Putin.

A ilu wy: „badacze żydowskości Putina” przepędziliście żydowskich klaunów, żydowskich marionetek i żydowskich oligarchów? Ilu zlikwidowaliście banderowców? Ilu uratowaliście Słowian?

Napiszcie ilu, to wam nie usunę komentarzy. Pozdrawiam.

W komentach jest bardzo pozytywny Słowiański Wiec i nie chcę żeby jakiś jad go od środka zatruwał.

PS. Dwa dni temu byłem na tourne w Polsce i między innymi na dworcu głównym we Wrocławiu. Specjalnie, żeby zobaczyć Ukraińców. Moje własne oczy ujrzały że: 90 % z nich to matki z dziećmi – którym trzeba naprawdę pomóc, bo wypłoszyła ich tylko i wyłącznie propaganda – jeszcze gorsza u nich niż u nas. Zero czarnuchów albo facetów w wieku poborowym. Garstka starców i emerytów. Parę procent jest też młodych kandydatek na galerianki.

Wniosek: nie mam absolutnie żadnych obaw, że będą „rezać Lachów”. No nie mam w ogóle tego typu fazy. Mam przeczucie, że będzie dobrze. I to pod każdym względem.

Po kilku dniach już nawet ścierwomedia wyją z rozpaczą, że: „Ukraińcy wracają” – ci którzy dostali u Polaków dach nad głową. Siedzą pod tym dachem kilka dni a potem postanawiają – już po ochłonięciu z propagandy – zwyczajnie wracać. Ścierwomedia totalnie zrozpaczone, bo kilka dni i brednie ulatują jak toksyczne opary. I to młode kobiety z dziećmi lub bez wracają tam gdzie jeszcze trwa akcja policyjna Putina, Odessa, Mariupol i tak dalej. Ta sprzed kilku lat emigracja już gada płynnie po polsku a ta nowa myślę że jak okrzepnie do najwyżej miliona też się szybko zasymiluje albo powróci jak Putin pozamiata, na swoje śmieci albo wyfrunie na Zachód co jest najbardziej prawdopodobne – galerianki na bank to zrobią i większość młodych. Starcy powrócą na pewno na swoje śmieci. Ba, już powoli wracają i już ścierwościek o tym pisze, no więc na litość…

A wróci jeszcze więcej jak Putin wyreza bandersynów, bo Putin wie co to za swołocz i rozumie ich jak nikt inny. On wie, że dlatego nienawidzą Polaków, żydów i Rosjan, bo to jest nienawiść… zdrajców. Czysta, nieuleczalna i bezgraniczna. Nikt bardziej nie nienawidzi zdradzonego narodu jak sami zdrajcy. Putin o tym wie i Putin ich utylizuje, bo to jedyna sensowna kara za zdradę. I on to robi zamiast gadać i komuś to w kółko tłumaczyć. Robi i należy mu się nie tylko dozgonna wdzięczność za Rosjan którzy Polskę od Niemca wyzwolili ale też dozgonna wdzięczność za pomszczenie Polaków pomordowanych na Kresach. On rosyjski prezydent pomścił – a nikt inny np. polski „prezydent” nawet nie chciał o tym gadać. A Putin pomścił. Kolejny owoc na srebrnej tacy jaki pod nos Polakom podsunął Putin.

Jeśli zaś banderowcy do Polski zbiegną to Putin tu po nich przyjdzie żeby nie pozwolić im się odrodzić, bo oni tak mają że jak idą na faszystów to nie zatrzymują się w pół drogi. Tak więc i tak dobrze i tak nieźle, każdy wariant jest dla nas ok, myślę.

I myślę też, że antypolskie przywileje od antypolskiego rządu się dla Ukraińców bardzo szybko skończą – najdalej w momencie likwidacji Ukrainy. Ukraińcy otrzymają wówczas status Cyganów i się skończy zasiłkowanie – albo pójdą do normalnej roboty zapierdalać na siebie i na Nowe Kacze Łady albo będą musieli wracać. Ani Sorosz ani Kaczor nie jest aż tak bogaty żeby im kasę za nic wiecznie dawać. Wręcz przeciwnie, widząc po lichwiarskich ogłoszeniach, wnoszę że pragną ich odsetkami zwyczajnie oskubać – więc oskubani tym prędzej się zawiną z pola widzenia. Zachód już się od Ukraińców – w końcu Słowian – plecami kompleksowo odwrócił, bo Zachód od tysięcy lat ma drang nach osten, a nie odwrotnie.

Tak więc proszę z Putinem wyluzować. Jeśli już musicie go opluwać lub szkalować – cały internet stoi przed wami otworem. Nawet facefuck!

Tylko u mnie nie wolno, tylko tu, bo mnie jego owoce smakują. W sytuacji, kiedy anglosasi i żydostwo chciało od zawsze aż do teraz nas po prostu wymazać z istnienia razem z resztą Słowian żeby ukraść ziemię i surowce, a Putin im w tym od trzech tygodni jak jeszcze nikt przeszkadza… no tego to nawet nie potrzeba nikomu kto ma dwie klepki objaśniać. Tylko ślepy i tylko głuchy nie widzi tego co się dzieje. I tylko głupi nie rozumie, tylko się w tym doszukuje podwójnych, potrójnych spisków – a to już jest sorrry ale jakaś choroba umysłowa związana z upośledzeniem poznawczym. Takich osób KOMPLETNIE nic nie będzie nigdy w stanie przekonać – nawet jak im Putin na tacy poda obcięte łby komików lub neonazistów. Oni dopatrzą się w tym „kolejnej pułapki”. Do psychologa z tym panowie, do psychologa a nie do bacy.

PSS. Przy okazji proszę już po raz chyba dwudziesty nie wklejać tych samych Kękusiów, bo Kękusie i ich „prognozy” no słabą mają u mnie moc prognostyczną, ponieważ przez całe życie podejmowali najsłabsze jakie tylko można było podjąć decyzje, albo pracując w żydowskich bankach które ich wykiwały albo poślubiając żydówki, które ich jeszcze mocniej od banków wytrzepały. Kękusie to jest kolejny syndrom „badaczy prawa morskiego” – latami zalewają internet pismami z bankami, ministrami, z żonami i z każdym kolejnym rokiem i pismem popadają w jeszcze głębszy obłęd. Słabiutko u Kękusiów z oczami, z uszami, z rozumem i z prognostyką. Słabiutko. U Kękusiów nigdy ABSOLUTNIE nie będzie PROPOZYCJI na przyszłość. Będzie tylko piana z toksycznego jadu i oglądanie się wstecz. Więc po co Kękusie na Słowiańskim Wiecu? No po co? Mają swoje blogi z tego co mi wiadomo – tam Kękusiów zapraszam.

Na powyższe tematy już nie będę dyskutował więc proszę się nie wysilać na polemiki jakieś – ponieważ będę usuwał takie wątki razem z odpowiedziami."


Bacologia

758 wyświetleń16 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

16 Comments


dariusz33
dariusz33
Mar 27, 2022

Popieram to co napisałeś,ja od samego początku wiedziałem,że Putin oczyszcza to gniazdo węży.......

Like

Anna IRND
Anna IRND
Mar 19, 2022

Nareszcie ktoś trzeźwo myślący 😊😎 dokładnie

Like

Iza Szyjota
Iza Szyjota
Mar 17, 2022

I wszystko w temacie. Nic dodać nic ując. Brawo Mariusz


Like

painejoanna
painejoanna
Mar 17, 2022

Od początku czuje wewnętrzny spokój w sprawie Ukrainy. Niech się dzieje co musi się zadziać. Pozdrawiam.

Like

Monika Buśko-Kuś
Monika Buśko-Kuś
Mar 17, 2022

Tez tak czuje

Like
bottom of page