top of page
Szukaj

Matrix się wali

Czyli mity o rezonansie Schumana


Parę dni temu chciałem odebrać odkurzacz który zawiozłem do naprawy przed świętami. Miałem odebrać bo nie da się go naprawić. Nie miałem przy sobie świstka więc nie odebrałem.

Wziąłem ze sobą nowe gacie które dopiero co kupione rozdarły się na udzie po jednym użyciu. Miała naprawić je krawcowa. Ale zakładu już nie ma. Druga już zamknęła o 15:00. Pojechałem do apteki wykupić receptę, ale nie dało się. Powód? Rzekomo źle wystawiona... 🤦🏻‍♂️


Nie piszę tego żeby się użalać. Od końca zeszłego roku wielu z Was pisze mi że macie trudności z ogarnięciem różnych spraw. Ktoś szuka pracy i nie ma odzewu. Ktoś próbuje sprzedać dom i nie ma chętnych poza krętaczami. Ktoś inny musi pozamykać biznesy a ktoś inny otwiera wielokrotnie zaliczając koleje falstarty. Ba! Wielu z Was (słusznie) miało poczucie że tej duchowości całej to w ogóle nie ma. Nie ma żadnej więzi między nami. Jest tylko przyziemność, sprawy materialne, żarcie Netflixa i oglądanie czipsów...


Przeanalizujmy na przykładzie historycznych odczytów Rezonansu Schumana co się działo w poszczególne dni. Przy okazji obalę parę mitów na temat tego wykresu bo widzę że EzoŚwiatek świetnie się bawi wciskając swoje kity i "schodzących kodach" i "spływającym świetle".

Nie twierdzę że to nie następuje, ale Rezonans Schumana jest ostatnim który by to pokazał.Zacznijmy od tego co w ogóle pokazuje ten wykres.


Kilka faktów:

  • - Rezonans jest przedstawiony w formie spektrogramu który obrazuje przebieg fal dźwiękowych. Spektogramu używają inżynierowie dźwięku zajmujący się strojeniem nagłośnienia scenicznego oraz producenci muzyczni.

  • - Rezonans Schumana jest odwrócony do góry nogami. A zatem na górze mamy 0 Hz i częstotliwość "rośnie w dół".

  • - kolory oznaczają natężenie dźwięku i skala jest tak samo oznaczona jak na każdym urządzeniu audio, w tym dawne wieże HiFi które miały takie charakterystyczne linijki diodowe.

CICHO NORMALNIE GŁOŚNO SZCZYT NATĘŻENIE POZA SKALĄ MIERZALNOŚCI


Puls ziemi wynosi 7.83 Hz i NIE ROŚNIE.

To pierwszy ezo-mit powtarzany w kółko. Pojawiają się tzw harmoniczne które są wg porządku znanego w fizyce rozkładającego się zawsze wg schematu:
częstotliwość zasadnicza -> oktawa -> kwinta (druga harmoniczna) -> kwarta (trzecia harmoniczna).
Harmoniczne są właśnie tym co jest mylone ze stwierdzeniem że częstotliwość pulsu rośnie. To skrót myślowy który utrwalany powielił to przekłamanie.


Dźwięki są zobrazowane liniami poziomymi, zatem linie pionowe uznawane za "schodzące światło" nie są ani światłem ani schodzącym. Jest na wskroś odwrotnie. Pionowe linie to zaprzeczenie jakiejkolwiek częstotliwości a zatem jest to SZUM. Chaos o tak dużym natężeniu że nie mierzalny. Dlatego jest biały.

Przypominam że na górze jest dół wykresu i nie idą one z góry tylko z dołu (od najniższych częstotliwości).


- pomiędzy 0 - 7 Hz widzimy mnóstwo cienkich precyzyjnych linii (infradźwięki). Są to sztucznie dodane częstotliwości do naszej przestrzeni, które spektrogram mierzący puls ziemi przy okazji wychwytuje. Co one oznaczają? Niestety niczego dobrego. W latach 50-60 tych Rosjanie przeprowadzili badania a Amerykanie potwierdzili doświadczeniami wpływ infradźwięków na samopoczucie i zachowania ludzi. Były one nadzwyczaj brutalne i drastyczne, dlatego nie będę ich tu przytaczał, ale konkluzja tych badań jest następująca:


Ból - od 0,1 do 2 Hz
Strach - od 0,2 do 2,2 Hz
Podrażnienie - od 0,9 do 6,8 Hz
Hałas - od 0,6 do 2,2 Hz
Duma - 0,8 Hz
Porzucenie - 1,5 Hz
Wyższość - 1,9 Hz
Choroba 5,5 Hz

Zauważ że gdy "schodzi światło" czyli mocno szumi te akurat częstotliwości są bardzo mocno wzmacniane.


Dziwi mnie że nikt się nie połapał że z jednej strony piszą że schodzi światło i kody wysokich wibracji ale z drugiej strony "będziesz czuć senność, rozdrażnienie, bóle głowy, pij wodę, relaksuj się..."

Seriooo🤦🏻‍♂️ Tak oddziaływują wysokie częstotliwości? Chyba wtedy powinniśmy czuć radość, lekkość, głęboki zrelaksowany oddech. Przemyśl to.26 listopada 2022

Tutaj widzimy zanik harmonicznych pulsu ziemi. Pisałem wtedy post że mam jakieś dziwne odczucie że nas ktoś "wcisnął" głęboko w materię odbierając poczucie połączenia. Zanik wywoływany jest technologicznie. Po prostu z księżyca dzięki przestarzałej technologii nadawana jest ta sama częstotliwość ale od odwróconej polaryzacji i dochodzi do interferencji fal (fale się znoszą). Tą metodą jesteśmy utrzymywani sztucznie w matrixie 3D. Moim zdaniem jest to na ten moment konieczne, ale o tym innym razem napiszę.

Ów zanik harmonicznych właśnie dał nam poczucie "wciśnięcia w materię", oddzielenia i braku duchowości.


6 stycznia 2023

Tu mieliśmy do czynienia z 3 dniowym blackoutem, zarówno na odczycie włoskim jak i rosyjskim, po którym było względnie spokojnie po to aby 7-8 stycznia znów zaczęto wzmacniać szumem infradźwięki wywołujące u wielu ludzi dezorientację i złość.


9 stycznia 2023

Jak widać potem już było tylko gorzej.


10 stycznia 2023

Tutaj wielu z Was mi opowiadało że śnią się Wam koszmary i sny w których ktoś usiłuje Wam coś podarować albo wymusić zgodę na pomoc lub inną ingerencję. Niestety takie historie kończą się nowymi paktami lub zaimplantowaniem na poziomie ciała astralnego. To był faktycznie wzmożony czas ataków na świetlistych poprzez wymiar astralny. Po tych atakach znów mamy do czynienia z "wygaszeniem" harmonicznych i poczuciem wepchnięcia nas w matrix.


Po co? przecież wszystko się sypie na potęgę. Próbują wzniecić tylko swoje nędzne pomysły które przypominają wystrzał z kapiszona (i to takiego podmokłego). Pamiętajcie że to od naszej zgody bądź nie będzie zależało tylko czy to wprowadzą czy nie. To my decydujemy o kształcie naszego życia. Oni tylko składają propozycje a my je przyjmiemy bądź nie. Jak widać wszystkie ich sztuczki nawet te technologiczne przetrwaliśmy i przetrwamy. Było ciężko i jeszcze będzie ciężko ale mamy siebie i nasze połączenia z w Wyższą Jaźnią. Mamy Boga w nas a oni poza sobą. Dlatego ciągle próbują coś i patrzą na nasze reakcje.


To nie jest wojna z nami tylko o nas. Dwie frakcje się o nas "biją". Jedna z nich uważa się za naszych kreatorów a druga to uzurpatorzy. A "gdzie dwój się bije tam trzeci korzysta" 😉

A zatem wykorzystajmy ten zajebisty czas do kreowania swojej równoległej rzeczywistości zamiast do napierdalania się z systemem 💖


Iarius Nate

10 166 wyświetleń23 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

23 Comments


Przerwy w dostawach dźwięku,fal czy częstotliwości mogą być spowodowane wyłączeniem urządzenia,jakiejś technologii a nie "oddechu Ziemii". Tak wykminiłam.😏

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Mar 19, 2023
Replying to

Może być wiele powodów. Od blachych typu brak prądu w Tomsku aż po konieczność zakrycia wykresu aby ukryć działania jakichś częstotliwości które zdradzają zbieżność ze zdarzeniami na świecie.

Like

W artykule jest dosyć znacząca nieścisłość techniczna - "fale Schumanna" to nie dźwięki, tylko promieniowanie elektromagnetyczne. Ponieważ w tekście używane są słowa typu "dźwięki", "infradźwięki", "kwinta", "oktawa", można odnieść wrażenie, że cały czas mowa o falach dźwiękowych...

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Feb 06, 2023
Replying to

Dźwięk w głośnikach jest wywoływane właśnie polem elektromagnetycznym 🙃 i co by nie powiedzieć to częstotliwości, a te najłatwiej sobie wyobrazić jako dźwięk. Jak wspomniałem mniejsza o źródło. Gdy wspominam o infradźwiękach jest to również wytłumaczalne dla przeciętnego słuchacza jako dźwięk i w naszej przestrzeni mając do dyspozycji powietrze jako nośnik tak mogą być odbierane przez zwierzęta które czują ten zakres częstotliwości. Jeśli zacznę używać terminologii proponowanej przez Ciebie zagmatwam i tak już coś zagmatwane. Ja to rozumiem i Ty to rozumiesz. Choć fakt że nie są to dźwięki bo w przeciwnym wypadku harmoniczne rezonansu Schumana byśmy słyszeli bo wchodzą już w pasmo naszego słyszenia.

Like

Wdzięczna jestem Mariuszu, że uświadomiłeś mnie, tak od miesiąca próbuję rozgryść wykres Schumana i nie pasowało mi to, że energia rośnie a ludzie czują się nie dobrze, polecałam ten wykres Frequencies Schumanna ale to już "se newrati" 💜💙

Like


Nigdy nie interesowałam się szczegółowym odczytem rezonansu. Ale fakt, że znasz się na tym i że celowo jesteśmy wprowadzani w błąd, daje do myślenia. Jak wiele faktów jest jeszcze zafałszowanych, jak bardzo jesteśmy zmanipulowani?

Dziękuję za Twoją wiedzę i że dzielisz się nią z nami .

Like
bottom of page