top of page
Szukaj

Czym są sesje


Witajcie,

postanowiłem że napiszę Wam czym jest sesja i dlaczego je robię. Genezą stało się pewne wydarzenie którego wielu z Was ostatnio doświadczyło.


Otóż w ostatnim czasie wielu z Was dostało wiadomość od pewnej istoty zapytanie czy znacie swoje pochodzenie oraz zapytanie co sądzicie o sesji ze mną. Po czym większość z Was otrzymała zaproszenie do grupy która stworzyła z zastrzeżeniem że wymogiem jest znajomość swojego pochodzenia a ja jestem jedną z osób które umożliwiają poznanie tegoż.


Śpieszę się wyjaśnić że nie przeprowadzam sesji w celu zaspokojenia ciekawości na temat pochodzenia. Zastanawiam się też czemu jest ono dla Was takie ważne? Żeby dowartościować się? Połechtać ego? Przede wszystkim błędnym jest przekonanie że kiedyś był jakiś początek. Nie było tak jak i nie będzie końca. Tam panuje bezczas a dusza jest nieśmiertelna. Oczywiście w religiach panuje pogląd że na nieśmiertelność należy sobie zasłużyć a do tego straszenie piekłem, niebem i wiecznym potępieniem. O ile mi wiadomo to jest to Reptyliański program a ściślej mówiąc to ich rasa jest "straszona" przekonaniem o wiecznym potępieniu, co chyba sprytnie zostało przemycone do religii żydowskiej.


Ale wróćmy do naszych spotkań. Jak wiecie w ostatnim czasie kładę nacisk na spotkania na żywo ale są w dalszym ciągu dostępne sesje OnLine .

Sesja z Kryształem to nic innego jak spotkanie ze sobą samym, przywrócenie własnej duszy, scalenie swojego "naczynia energetycznego", odzyskanie suwerenności energetycznej. Czasami zamienia się w egzorcyzm.

Spotkanie jest dedykowane tym którzy mają już dość pokręconej ezoteryki i wszechobecnej dezinformacji płynącej z przekazów (o których wypowiem się z odrębnym poście).

Gdy już zrozumiesz w jakim zwiedzeniu jesteś i że nic tam kupy się nie trzyma zwróć się ku sobie. Przypomnij sobie że wszystko czego szukasz jest w Tobie. Ty dysponujesz tak naprawdę światłem pochodzącym z Pradawnego Źródła Wszechrzeczy bo posiadasz duszę.

Na temat duszy nagrałem odrębny materiał na który zapraszam tutaj.


Zanim przyszliśmy tutaj wielu z nas doświadczało różnych form życia i o to zapewne się rozchodzi w kwestii "pochodzenia" koleżance. Nie oceniam tutaj jakie miała intencje. Raczej chcę zwrócić uwagę na to że nie tędy droga. Ponieważ kimkolwiek byśmy wcześniej nie byli najważniejsze jest to że dziś tutaj jesteśmy przede wszystkim ludźmi i dotyczą nas wszystkie prawa fizyki jak i energetyki takie jak każdego człowieka. Nie ma "równych i równiejszych", jesteśmy tacy sami i nosimy cząstkę tego samego 💎.

W kontekście byłych wcieleń można mówić jedynie o tym że doświadczając życia w innych rasach ukształtowało w nas to pewne umiejętności i stąd dzisiaj posiadamy tzw potencjały. Mówi się o nich talenty ale to raczej brak blokady na pewne dziedziny z racji tego że już to kiedyś przecież robiliśmy. Wgląd w siebie daje nam z biegiem czasu taką właśnie informację.


I teraz podczas sesji - gdy już się poskładamy, uwolnimy, nasza dusza jest "silna" a ego gotowe, wówczas taka informacja o naszym pradawnym jestestwie się pojawi.

Jam Jest Iarius Nate - jeden z pradawnych Elohim. Moje imię rezonuje z "uwolnienie i odrodzenie". I nadal moje wyższe ja w tej formie występuje ponieważ poza liniowością czasu w materii "tam" panuje bezczas i nikt z nas nie musiał tam umierać aby moc się wysłać w materię i doświadczyć upadku oraz dualności. Byłem kiedyś Elkurianem, Surphinem, Smokiem z Kalikeny... Wysłałem siebie tutaj aby zapierdalać po ziemi i naprawiać cośmy zepsuli bawiąc się w "bogów". Na ten moment pomagam Wam zrozumieć siebie i wrócić do swojej tożsamości. Bo to daje Wam wyjście z hierarchiczności, a to z kolei daje wolność. Jestem tu dla ludzi kroczących drogą wolności. Trzymam się z dala od ezoteryki choć paradoksalnie sam używam jednego z narzędzi ezoterycznych aby znaleźć łącznik pomiędzy tym światem a tamtymi. I to jest właściwe podejście.


I jeszcze jedno - Wielu z Was liczy że się dowie że byli jakimiś Plejadianami czy innymi aniołami (wcale nie byli tacy święci 😈) a są rozczarowani że są ludźmi. Otóż przychodząc tu poświęciliśmy swoje świetliste ciała, supermoce, statki kosmiczne i technologie jakie nam się tu nawet nie śnią, czemu? Bo stamtąd nie byliśmy wstanie wpływać realnie na tą przestrzeń. Teraz możemy. Teraz najlepsze anioły to są te wcielone tutaj, bo to z nimi można się 🍻 napić, auto popchnąć jak zgaśnie, podżyrować kredyt, krótko mówiąc realnie pomóc. Dopiero teraz możemy realnie oddziaływać na tą przestrzeń a jeszcze do tego poznać dualizm - to czego nie można było osiągnąć będąc rasą duchową. Wcieliliśmy się w bardzie ciekawy gatunek - Evadamic. Tak - Ewa i Adam to nie były imiona pierwszych ludzi tylko tak się nazywali pierwsi ludzie 😉 a to zmienia kontekst... A więc rasa Evadamic została tak zaprojektowana aby móc odzyskać swoją boską moc i supermoce jednocześnie będąc w materii.


I co na to powiecie? 😁

Inne rasy które utrzymują nas w hierarchii i niewiedzy nam tego zazdroszczo... A człowieki tak długo jak będą ten fakt ignorować i porównywać się do "lepszych" będą błądzić. Bo uznając czyjąś wyższość nad sobą to to zawsze przejmie nad nami władzę.


Odnajdźcie SIEBIE 💎💖

2245 wyświetleń25 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

25 Comments


Rafał Sokołowski
Rafał Sokołowski
Jul 09, 2022

Jak można mówić że jeżeli ktoś chce dowiedzieć się kim jest to jest że co? Połechceniem swojego ego? Każdy kto tego chce ma mieć dostęp dowiedzieć się tak samo jak chce się jeść np chleb

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jul 12, 2022
Replying to

Jak to kim jesteś - człowiekiem ☺️ kiedyś doświadczyłeś w innych wcieleniach a jednak zszedłeś do tej przestrzeni bo widocznie nie mogłeś "u siebie" doświadczyć wszystkiego i stać się pełnią. Tak, w kontekście tamtej akcji ludzie zaczęli do mnie pisać zachęceni. Jednak znam przypadki że ktoś kto nie był gotowy od kogoś dowiedział się że był tam kiedyś Surphinem i co? i palma odwaliła - bo ja byłem aniołem to już nic nie muszę... Mialem kilka takich przypadków, dlatego nie robię sesji pod tym kontem żeby się tylko tego dowiedzieć. I co dalej... wiesz i co? Gdy zaczniesz przepracowywać swoje tematy to na pewnym etapie i we właściwym momencie taka informacja przyjdzie - gdy będzie gotowość i będzie ona użyteczna.…

Like

Marcin Haraburda
Marcin Haraburda
Jul 09, 2022

Jam jest ten który jedną nogą stał na tamtej stronie a On mnie wskrzesił uratował,dzięki ci za to a wdzięczność zachowam w sercu.

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jul 12, 2022
Replying to

nie, tu akurat była moja pełna ingerencja i to w ostatniej chwili. W dodatku Marcin był po dwukrotnym przerobieniu "Traktatu Suwerena" autorstwa Wglądów Duchowych. Aczkolwiek zachodzę w głowę dlaczego bo analizowałem ten tekst i nie umiem znaleźć niczego do korekty poza może tym że za dużo na raz próbuje się tam zrobić...

Like

Arkadiusz Siejda
Arkadiusz Siejda
Jul 09, 2022

Poznawaj siebie i rozwijaj się, a świat zmieniać się będzie wraz z tobą - nigdy odwrotnie, albowiem ziemia kryje niezliczone ilości trupów, ofiar wielkich marzycieli, którzy zapragnęli zmieniać innych, zapominając o sobie samych. Sesje u Mariusza pomogą Wam zagłębić się we własne wnętrza, co jest złotym środkiem wszelkiego poznania. Gorąco poleca go człowiek, który zrozumiał te prawdy dopiero w tym życiu...

Like

Fajnie napisane!!! Szczere!!! Ja już się doczekać nie mogę sesji na zywo!! Sesja online duzzzzooo zmieniła -😀 A tak na marginesie -słowo pisane swietnie Ci wychodzi!!!

Like

Małgorzata Siejda
Małgorzata Siejda
Jul 08, 2022

Być może każdy jeszcze napisze cos z osobna na temat sesji przeprowadzonych w mojej miejscowości ale ja chciałam w tej chwili podziękować za wszystkich. Zmiany który zaszły po sesjach dały wielu osobom ostrego kopa w kierunku rozwoju, powód do wielu przemyśleń i zwróceniu się ku sobie, zamiast poszukiwań na zewnątrz. Był też dosłowny ratunek zycia osoby która się zbyt wkręciła w porady oczyszczań z dziwnych źródeł a jak się okazało samounicestwienia. Jesteśmy wszyscy bardzo wdzięczni i szczęśliwi za pomoc , poznanie Ciebie, Istoty która wywarła tak wielkie wrażenie na nas wszystkich. Dziękuję ❤

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jul 08, 2022
Replying to

Dodam tylko że wszystkie problemy zaczęły się po tym jak po raz drugi przerobił ten tzw "Traktat Suwerena". Wszystko w nim zgasło, brak duszy, czakr, ciał eterycznych, stał się studnią energetyczną bez dna.

Like
bottom of page