top of page
Szukaj

Czym jest Stwórca


Ten film powstawał baaaardzo długo. Jest to jedna z kluczowych informacji, które gdy zrozumiesz, zrozumiesz swoją drogę wyjścia z hierarchiczności.


Dodam tylko że w Starym Testamencie nim pojawił się YHWH, Bóg określany był jako Elohim, to oznacza liczbę mnogą.


Elohim stanowili Synowie Boży a jednym z nich był Reptylianin o imieniu Marduk, który zawłaszczył sobie miano "najwyższego". YHWH miał świadomość że są inni "bogowie" ale zakazał czcić ich w swoich przykazaniach.


Zapraszam na film:
2255 wyświetleń7 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bezczas

Dusza = EGO

7 Comments


cyt"... to połaczysz się z Miłością" Moje pytanie:skoro Stwórca jest wszystkim i nie ma dobra ani zła ( też tak uważam, bo są tylko doświadczenia) to czym jest Miłośćz którą mamy się połączyć? czym są trudy i cierpienia ? to też Miłość? to po co chcemy się ich pozbywać bo niosą ze sobą niskie potencjały? Nie ogarniam...

Like

Arek Ko
Arek Ko
Jul 08, 2022

Witam. Powiem tak ten filmik był dla mnie bardzo ważny bo pojawił się jak szukałem odpowiedzi właśnie czym jest stwórca a byłem mocno wciągnięty w te ezo przewodników, Ci co wglądy robią itp. Aż pojawiła się formułka na pewnych kanałach portalach żeby zrywać pakty itp i zaczęło odpychać mnie i zacząłem szukać i prosić o odpowiedź na łonie natury i zaczęły spływać odpowiedzi jedna tutaj i parę innych gdzie indziej żebym zrozumieć siebie i jaka wielka manipulacja panuje na świecie :D dziękuję serdecznie za to, pomogło mi zrozumieć większy sens tego wszystkiego co się dzieje na świecie i w nas 😁

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Sep 22, 2022
Replying to

Nie ja i nie Ty jesteśmy stwórcą a ale MY jesteśmy nim a dokładniej nasze wyższe jaźnie z którymi my mamy się tylko połączyć. Takie doprecyzowanie mi ostatnio przyszło.

Like

leaa5
leaa5
Jul 08, 2022

Hej. Bardzo ciekawe przesłanie, dziękuję❤🙏Czy możesz napisać co to za muzyka w tle?

Like
Iarius Nate
Iarius Nate
Jul 08, 2022
Replying to

Moja autorska. Pewnego dnia była u mnie ciekawa Istota która wśpiewala mi tą mantrę i dobudowałem do niej muzykę.

Like

tysia.js31
tysia.js31
Jul 07, 2022

Bardzo ciekawy film, dziękuję.

Like

Super przyjacielu

Like
bottom of page