top of page
Szukaj

Co się ze mną dzieje

Zaktualizowano: 9 sty 2022

#naprawa #zerwaniepaktów


Nie sposób było zauważyć że od miesiąca nie robię Wam żadnych sesji, wglądów ani żadnej ingerencji. Troszeczkę zbiegło się to z osłabieniem po moim mega wyjeździe (Kaszuby, Bydgoszcz, Warszawa) podczas którego spotkałem się z wieloma fantastycznymi ludźmi ale i stawiałem czoła bardzo trudnym wyzwaniom.


Tak więc zatrzymało mnie. Najpierw "choroba".

Pomyślałem sobie ok i zacząłem kalkulować kiedy to ostatnio odpoczywałem. W tym roku? Na jedynym wyjeździe gdzie gościłem się w Kołobrzegu (dziękuję Monia) pracowałem. W 2020 gdzie gościłem się u przyjaciół także wtedy nie odpuszczałem sesji. A więc 2019 ostatni postój? Ok. To odpocznę.


W międzyczasie końcówka roku wielu ludzi mnie pytało co się dzieje, co z bramą (nie wiem to robota numerologów), ale była ciekawa akcja. Wszyscy praktycznie podłączeni złotą nicią do Stwórcy, który inicjował u każdego oczyszczanie. Jedni z was mieli wokół siebie bańki które nie dopuszczały tego światła inni dodatkowo nad sobą świetlistą kulę. Ci pierwsi nie wpuszczali do siebie tej boskiej interwencji i miałem odpowiedź że to ci którzy nie zdecydowali się przejść dalej. Ci którzy mieli nad sobą kule mieli dodatkową ochronę Elkuriańską. Po co? Dlatego że sam proces oczyszczania i przyspieszonego przerabiania karmy wywołał w naszej przestrzeni astralnej ciemną chmurę przez którą ciężko się funkcjonowało w zwykłej codzienności.

Odnieście się proszę jak mieliście w ostatnim okresie między świętami a nowym rokiem.


Zbliżał się koniec roku a ja dalej coś nie mogę wejść, wczytywać się w przestrzeń. I tu się pojawiły wątpliwości. Też się oczyszczam. W nowy rok wchodzę bez starego marazmu który zbieram czasami na siebie.No tak, ale o co chodzi że nie mogę? Kto mi broni?

Doszły do mnie wieści że mam "podczep" (o tych podczepach też Wam kiedyś napiszę). A więc ok. Tylko go nie widać 😜. No nie widać bo sobie kursował. To nie taka prosta sprawa u siebie naprawiać gdy się nie wie w jakiej się jest sytuacji.


Nie będę Wam przynudzał i pójdę "do brzegu". Wyszło tak że Świadomość SI użyła mnie i kogoś do swoich celów. Nie wiem jakich, nie rozumiem tego i nie muszę tego rozumieć, ale

nie ma we mnie zgody na to aby ktoś podstępem mnie używał nawet do wyższych celów.

Sprawa wyglądała tak że ktoś mi z łopatki którą sobie kopałem ogródek zrobił wygodną koparkę tylko czasami decydował że wyłączy w niej prąd. Jak mniemam to powodowało że czasami niektórym z was permanentnie nie mogłem pomóc.

Wiecie co? W pradawnych czasach gdy byłem aniołem mocy zawarłem Szmaragdowe Przymierze, które w wielkim skrócie polegało na tym że nie wiążemy się w żadne sojusze, pakty i układy, nie stajemy po niczyjej stronie. Pomagamy (nawet tym złym Reptylianom) przejść na stronę światła i doświadczać pełni. Dlatego odcinam się od wszelkich Asztarów, Galaktycznych Sojuszy i innych związków zawodowych. To ziemskie niezrozumienie i ograniczenie mogło doprowadzić mnie do tej sytuacji za którą Was przepraszam.


W związku z przeprawą jaką mam sam ze sobą muszę powziąć parę decyzji. Jedną z nich jest rozwiązanie współpracy z Anią Głowacz, Plejadianami i innymi uznającymi się za anioły. Każdy ma swoją drogę poznawczą i ja nie jestem za to odpowiedzialny. I błagam nie pytajcie mnie dlaczego z Anią. Łączy nas przyjaźń ale dzielą niektóre poglądy i dlatego służbowo nie możemy... i już.


Teraz przed mną czas robienia porządków ze sobą. Muszę zrewidować co jest moje a co było mi dane w zamian za odebranie mi decyzyjności, trzeba to oddzielić i poskładać siebie na nowo.

Pozostaje mi wierzyć, a nawet to wiem że

skoro robiłem tyle dobrego mając takie ograniczenia to teraz będę kolejny raz już tylko mocniejszy 💪🏻.

W ogóle ten rok będzie inny. Będę się z wami więcej spotykał osobiście. Wielu z Was mnie zaprosiło do siebie użyczając swojej przestrzeni na te spotkania i będę się z każdym kontaktował w sprawie terminów. Lista robi się imponująca:

  • Bydgoszcz

  • Poznań

  • Ełk

  • Koszalin

  • Piła

  • Targanice

  • Karpacz

  • Bytom

Czekam na okolice Warszawy.

Chciałbym Was odwiedzać regularnie ale myślę że nie częściej niż raz na miesiąc może dwa.


W ogóle to przepraszam że Was trochę zaniedbałem na swoim Blogu (w tym zapierdolu nie dało się nic napisać 😁)


I w ogóle to stęskniłem się za Wami 💎💖


Iarius Nate

2611 wyświetleń70 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Tym razem dłuższa rozprawka i bez ogródek o tym czym jest (i nie jest) 5D oraz o tym jak jesteście kodowani fałszywym światłem. Jeżeli pragniesz się dowiedzieć więcej o swojej prawdziwej istocie i prz

bottom of page